........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."


#1 2009-03-12 20:46:47

lethienne

Człowiek

10488022
Skąd: prawie Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 10

letheinne.

witam.
Na początek tak standardowo: mam na imię Ewelina, mam 16 lat ( rocznikowo 17, ale nie chcę sie czuć już taka stara, a urodziny mam dopiero w grudniu) Chodzę do 1 klasy LO, profil dziennikarski. W przyszłości chciałabym robić coś związanego z dziennikarstwem, ale nie myślę o TV, bo nie jestem zbytnio medialna ;]
Kocham książki. Czytam nałogowo i praktycznie wszystko- fantasy, thrillery, książki psychologiczne i wszelkiego rodzaju romanse ;]
Kocham muzykę. Słucham zawsze, wszędzie, ale nie czegokolwiek Głównie alternatywy, rocka, ale uważam, ze prawie każdy gatunek ma w sobie to ‘cos’ i można znaleźć jakąś fajną piosenkę.
Kocham piłkę nożna. To moja wielka pasja, z namiętnością wręcz oglądam mecze. Kibicuję od 4 lat Manchesterowi United.
Jestem dość towarzyska, a przynajmniej za taka uchodzę. Lubię działać, robić coś, angażować się, nie cierpie nudy i bezczynności. Ludzie są w moim życiu bardzo ważni, absolutnie nie jest samotnikiem. Wierze w prawdziwą przyjaźń na całe życie oraz, co nie którzy uważają za dziwne, w przyjaźń przez Internet.
Nie wiem, co mogę jeszcze napisać, jeżeli wpadnie mi coś do głowy to editnę.
Tak poniekąd się rozpisałam.
Miłego czytania
O ile ktoś się skusi xD

lethienne

P.S. trochę jestem nie pozbierana i zaczęłam pisać o sobie w ChatBoxie, ale teraz powinno być ok ;]

Offline

 

#2 2009-03-13 12:05:38

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: letheinne.

lethienne - luzik. Każdemu zdarza się popełnić błąd .
Witaj na forum, mam nadzieję, że się będziesz dobrze bawić ;D.
Profil dziennikarki... zaciekawiło mnie to gduż zastanawiam się nad tym priofilem w LO. Możesz mi przybliżyć informacje o nim? Jaki przedmioty są ważniejszcze itp.


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#3 2009-03-19 20:25:53

lethienne

Człowiek

10488022
Skąd: prawie Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 10

Re: letheinne.

Huhuhu sie zapuściłam ;]
Co do profilu klasy to jestem bardzo zadowolona. Mam rozszerzony polski, historię i wos oraz dodatkowo zajęcia dziennikarskie- kulturę języka, retorykę i warsztaty(obecnie w prasie, w drugiej klasie w radiu, a w trzeciej w tv) Jest dużo nauki, czasem mam nawet 11 lekcji ;] uczyć sie jednak trzeba wszystkiego, ale nie wszystkim należy się przejmować xD Dobrze jest ustalić sobie co nam się przyda, a do tych mniej ważnych przedmiotów nie przykładać tak dużej wagi( czyt. fizyka, PO chemia )
Tak podsumowując, to klasy dziennikarskie polecam jak najbardziej^^

Ostatnio edytowany przez lethienne (2009-03-19 20:53:36)

Offline

 

#4 2009-03-20 14:23:55

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: letheinne.

Łoł...11 lekcji...nie zła charówa...
Fajnie, że Ci się podoba... może kiedyś też będe miała okazję zobaczyć co to dziennikarskie LO .


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl