........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-05-03 15:35:02

Clarie

Wampir

3777215
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 218

O Edwarda wadach sprawa xD

<leżę i kwicze>
tak właśnie.!
może niektórzy z nas krwiopijców już zapoznali się z tym oto opowiadaniem, a jeśli nie to gorąco polecam:
http://www.twilightseries.fora.pl/twili … z,999.html

FF ten jest POLSKI. To parodia, pokazująca wszyściutkie wady jakże cudownego Eduardo. Także Bella jest tu pokazana troszkę w innym świetle (według mnie myśli jak Jacob w PŚ).

Znajdziemy tam oprócz wilczków i krwiopijców, jednorożce. !

Osobiście prawie posikałam się ze śmiechu, mama wpadała co jakiś czas do pokoju zaniepokojona moimi niekontrolowanymi wybuchami entuzjazmu, prawie spadłabym z krzesła więc polecam wszystkim, bo to rozbawi nawet największych smutasów;D

`Bo spanie w jednym łóżku z wampirem to kaszka manna. Truskawkowa. `


P.S
dodałam ten temat tu a nie do FF bo to nie praca mojego autorstwa...


http://img180.imageshack.us/img180/5985/beztytuux.jpg

Offline

 

#2 2009-05-03 15:55:56

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: O Edwarda wadach sprawa xD

E, mogłaś wrzucać do ff, a w temacie napisać wołami kto jest autorką tego cudeńka.

To pierwsza parodia Zmierzchu na jaką się natknęłam i uważam, że nadal najlepsza!
Bo ten humor mi świetnie podpasował. Już sam tytuł powiedział mi, że "O Edwarda..." z całą pewnością mi się spodoba. A totalnie umarłam kiedy Bella spotkała wspaniałego Maurycego Gwiździbrzdąka. xD Potem to już tylko leżałam i kwiczałam porażona tą dozą humoru, który tak uwielbiam. Zdecydowanie polecam!

Offline

 

#3 2009-05-04 18:59:49

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: O Edwarda wadach sprawa xD

Całkiem niezłe

Wampir - choleryk histeryk

Pierwszy raz widzę taki super zparodiowany Zmierzch


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#4 2009-06-01 19:34:46

krwiopijca na praktykach

Człowiek

1114456
Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 41

Re: O Edwarda wadach sprawa xD

Primadonna de Edwardina...
trzeba było mnie uprzedzić , to bym założyła pampersa-posikałam się ze śmiechu !!!
suuuuuuuper


Fucking nighttime. I loathed this time of day. Much like a bad piece of Russian literature, it was long as fuck, and boring as hell ||

Offline

 

#5 2009-06-01 20:56:13

bogus1

Nowonarodzony

11298074
Skąd: Ruszkówek
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 87

Re: O Edwarda wadach sprawa xD

Super naprawdę super aż brakuje mi słów po prostu śmiechu warte


"Przyrzekam kochać cię przez całą wieczność - każdego dnia wieczności z osobna."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUstka pokoje