........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."


#1 2009-04-16 15:08:09

krwiopijca na praktykach

Człowiek

1114456
Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 41

krwiopijca na praktykach

Hej!!! Nazywam sie Ania i lubie wampiry ;p
LUBIE?? Co ja gadam-ja je kocham, ubóstwiam,szanuje, czcze,miłuje,wysławiam ...ale i wilkołakiem nie pożaluję ;p
Zresztą wie to każdy , kto mnie zna. Wszystkie części przeczytałam po tyle razy,że już je najprawdopodobniej znam na pamięć xD.Ale co tam...
Oprócz Zmierzchu kocham pływać, czytać, jeżdzić na nartach i roooooobić zakupy ;p
Większych[ambitnych] planów na przyszłość-BRAK.No chyba,że spotkam takiego Jacoba lub Edwarda...

Ostatnio edytowany przez krwiopijca na praktykach (2009-04-16 15:13:58)


Fucking nighttime. I loathed this time of day. Much like a bad piece of Russian literature, it was long as fuck, and boring as hell ||

Offline

 

#2 2009-04-16 15:22:31

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: krwiopijca na praktykach

świetny nick
chyba każdy kocha wampiry na tym forum

a teraz pytanie do ciebie :
bardziej bys chciała spotkać Edwarda czy Jacoba?


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#3 2009-04-16 16:24:41

krwiopijca na praktykach

Człowiek

1114456
Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 41

Re: krwiopijca na praktykach

oh, trudne pytanie mi zadałaś, bo obydwaj strasznie mi się podobają ;p
Myślę jednak,że wolałabym spotkać się z Jacobem-przez to,że w przeciwieństwie do Edwarda ma on jakies wady[patrz:czasami jest naaaprawdę wkurzający],i przez to jest taki bardziej rzeczywisty...
przez te wady bardziej by do mnie pasował xD


Fucking nighttime. I loathed this time of day. Much like a bad piece of Russian literature, it was long as fuck, and boring as hell ||

Offline

 

#4 2009-04-16 18:34:11

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: krwiopijca na praktykach

Ach... nie, no dobra, najpierw witam, a teraz już z czystym sumieniem robię wielkie oczy mówię ŁOŁ i podziwiam cię za to, że umiesz się jakoś tak ograniczyć. Ja na takie pytanie walnełabym EDWARD. I tyle....
A do Ciebie, to jeszcze:
super nick!
ile masz lat ?
co cię interesuje z przedmitów szkolnych ? ( nic )


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#5 2009-04-17 14:56:25

krwiopijca na praktykach

Człowiek

1114456
Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 41

Re: krwiopijca na praktykach

Nieskromnie powiem,że WIEM,nick też mi się podoba ;p A z przedmiotów to lubie raczej wszystkie- gorzej z nauczycielami
Mam 15 lat[jak większość tu zresztą]

Ostatnio edytowany przez krwiopijca na praktykach (2009-04-17 14:58:00)


Fucking nighttime. I loathed this time of day. Much like a bad piece of Russian literature, it was long as fuck, and boring as hell ||

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl