........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."


#16 2009-04-21 10:20:01

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Zmierzch- opinie

Całkowicie zgadam się ze J.K.StoneHeart! Normalnie przez ten film znienawidziłam Pattisona...
Co do samego filmu... Przez pierwsze dziesięć minut (albo i dłużej) śmiałam się. Na początek z Jacoba, a potem z tej sceny w sali od biologii. Bo to jak skrzywił się Pattison było bezcenne. xd" No i walka w studiu baletowym... Zabiła mnie scena, kiedy oni skakali wokół tego ogniska. zupełnie jakby byli naćpanymi Indianami, którzy próbują połączyć się z duchami przodków. xDD
No i nie spodziewałam się czegoś powalającego, dlatego nie zawiodłam się tak bardzo...

Offline

 

#17 2009-05-08 19:22:16

Annusia

Wampir

3361117
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 109

Re: Zmierzch- opinie

Hmmm....mnie film też trochę zawiódł.Ale to,jak Mike zapraszał Belle na bal mnie pobiło.Dosłownie.Ten do niej mówi a ta się na Edwarda gapi.A tamten się jeszcze podśmiechuje.No myślałam że pęknę ze śmiechu.Co mnie zawiodło?Hm...sporo rzeczy ale przede wszystkim pominięcie łąki!To jedna z moich ulubionych scen w książce i tego nie mogę darować.Albo przeinaczenie sceny baletowej.No po prostu miałam ochotę udusić reżyserkę!Ubóstwiam tą scenę.....
A tak po za tym nie mam zastrzeżeń.Aktorzy według mnie bardzo dobrze dobrani,no może prócz tego,że Bella(Kristen)w niektórych momentach ma prawie wcale nie pokręcone włosy w a książce pisało że ma ładne loki po Charlim.No,ale prócz tego wszystko było fajne.


Ci, których kochamy nie umierają, bo miłość jest nieśmiertelna.

Offline

 

#18 2009-05-18 20:20:31

bogus1

Nowonarodzony

11298074
Skąd: Ruszkówek
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 87

Re: Zmierzch- opinie

Ogólnie film mi się podobał ale dużo mu brakuje do ideału- brakuje wielu wątków zwłaszcza tych miłosnych, czekam na drugą część. I mam nadzieję, że będzie jeszcze lepsza. Dobór aktorów jest naprawdę Ok!


"Przyrzekam kochać cię przez całą wieczność - każdego dnia wieczności z osobna."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl