........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-17 16:57:29

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Cytaty

Zamieszczajcie tu Wasze ulubione cytaty, z tej części sagi.
___
Ja ich troszkę mam... Oto i one :

* "Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..." - mój ulubiony

* "Byłam absolutnie pewna kilku rzeczy.Po pierwsze Edward pochodził z rodziny wampirów.Po drugie dręczyło go pragnienie- na ile był je w stanie pochamować, tego nie wiedziałam- pragnienie, by posmakować mojej krwi. Po trzecie byłam w tym wampirze bezwarunkowo i nieodwołalnie zakochana" - na tak...klasyja

* " - A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu.
- Biedne głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle lew masochista.
"- wcale nie biedne to jagnięcie...

* "– Boi się igły – mruknął Edward pod nosem, kręcąc głową. – Sadystyczny wampir, który chce ją zamęczyć na śmierć, prosi o spotkanie – nie ma sprawy, już leci, już jej nie ma. Ale gdy podłączyć ją do kroplówki... "

Ostatnio edytowany przez Alice-Agnes (2009-02-17 17:08:39)


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#2 2009-03-06 14:45:14

bells15

Człowiek

5271518
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 29

Re: Cytaty

-Będziesz przy mnie ?
-Jak długo zechcesz - zapewnił mnie Edward.
-Jak najdłużej. Już na zawsze.

Śpij skarbie niech ci się przysni coś miłego. I nie przejmuj się - tylko ty obudziłaś moje serce. Już zawsze będzie należeć do ciebie. Śpij moja jedyna miłości.

Offline

 

#3 2009-03-06 14:50:34

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Cytaty

Ten drugi jest przepiękny!


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#4 2009-03-16 17:13:41

twilight_love

Nowonarodzony

8354746
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 66

Re: Cytaty

"- I znowu zmierzch - zamruczał pod nosem. - Kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc".

"Jeśli możesz żyć wiecznie, to musisz wiedzieć po co żyjesz".

"– Nie do tego mnie przyzwyczaiłeś – udało mi się w końcu wydusić.
– No cóż… – Przerwał, a potem wyrzucił z siebie szybko: – Doszedłem do wniosku, że skoro i tak skończę w piekle to mogę po drodze zaszaleć."


" I znowu zmierzch - zamruczał pod nosem. -Kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc".

Offline

 

#5 2009-03-16 20:07:12

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Cytaty

Wszystkie są piękne a zwłaszcza

Śpij skarbie niech ci się przysni coś miłego. I nie przejmuj się - tylko ty obudziłaś moje serce. Już zawsze będzie należeć do ciebie. Śpij moja jedyna miłości.


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#6 2009-04-18 15:42:40

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Cytaty

„–  Co to było z Edwardem Cullenem? Dźgnęłaś go ołówkiem, czy co?”
„Postanowiłam zerknąć jeden jedyny raz w stronę stolika Cullenów. Jeśli ten agresywny dziad się na mnie gapi, mam prawo stchórzyć i opuścić następną lekcję.”
„– Dobre to chociaż? – spytał po chwili, zerkając na moje śniadanie. – Nie wygląda zachęcająco.
– Cóż, nie jest to rozdrażniony grizzly...”
„– Tak łupnęło – oświadczyła Alice – że myśleliśmy już, iż kosztujesz Belli na lunch, i przyszliśmy zobaczyć, czy i nam coś nie skapnie.(...)
– Przykro mi, nie podzielę się. Nie mam jej jeszcze dosyć.”

I jeszcze kilka innych

Offline

 

#7 2009-05-04 21:51:32

Annusia

Wampir

3361117
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 109

Re: Cytaty

"- Nie! Och, Bello! Nie! - wołał anioł załamany.
Ale oprócz tego cudownego głosu zaczęłam też słyszeć inne dźwięki, dźwięki tak okropne, że mój mózg usiłował mnie przed nimi chronić - jakieś wielkie poruszenie, złowieszczy, ba­sowy pomruk, głośne chrupnięcie i czyjeś wycie, które nagle się urwało...
Wolałam skupić uwagę na tym, co mówi anioł.
- Bello, proszę, tylko nie to! Proszę, Bello! Posłuchaj mnie! Bello, błagam!
Chciałam odpowiedzieć, że jestem gotowa zrobić dla niego wszystko, o co tylko poprosi, ale nie potrafiłam odnaleźć swoich ust."

Nie wiem czemu ale jak to czytałam to aż się prawie poryczałam i to chyba jest mój ulubiony.I jeszcze ten:
-Lew zakochał się w jagnięciu-zamruczał mi do ucha
-Biedne,głupie jagnię-westchnęłam
-Chory na umyśle lew masochista"

I w ogóle mogła bym tak cały czas wymienić ale te dwa są dla mnie najlepsze


Ci, których kochamy nie umierają, bo miłość jest nieśmiertelna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUstka pokoje