........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."


#1 2009-04-16 19:24:28

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Underworld

UNDERWORLD


Na ziemi w ciągu wieków, niezauważone przez ludzi, wyrosły dwie rywalizujące ze sobą rasy: arystokratyczne, dobrze wykształcone Wampiry oraz brutalni i siejący grozę Lykanie.
Dla ludzkości ich istnienie jest tylko cieniem legendy. Dla siebie nawzajem są oni jednak nieprzejednanymi i śmiertelnymi wrogami. Ich celem jest całkowita eliminacja przeciwnika.
Piękna i przebiegła Selena (Kate Beckinsale), wywodząca się z rodu Wampirów, odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów.

Czyli ogólnie rzecz biorąc to nasze klimaty . Oglądałam jednak film i umierałam ze śmiechu. Wampiry w pistoletami, z mieczami. Główna bohaterka przecieła wampirowi głowę na pół, ten stał 5 minut poczym połówka się osuneła ukazując istotę szarą. Masakra! Jednak osoby które nie czytały TWILIGHT'u mówią, że to bardzo fajny film. Nie wiem... może mam jakieś spatrzenia .
Ogladał może ktoś oprócz mnie ? Co sądzicie ?


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#2 2009-04-28 07:01:37

MvE

Człowiek

Zarejestrowany: 2009-03-30
Posty: 31
WWW

Re: Underworld

Pierwsza część była nawt niezła lecz nastepna porażka prawie tak samo jak z drakulą 2000 dalsze częśc to tez masakryczna porażka. Jeżeli chodzi o Underworld to strasznie żal mi było Lusiana czy jakoś tak może mam poprostu słabość do Wilkołaków

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl