........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-08 16:14:35

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Pisarz

Ja myślę nad tym kim by tu zoastać. Z powodu, że pisze to to mi przyszło do głowy...
Jak myślicie jaki to zawód ?
I jeżeli to "pasja" to od którego roku życia można zacząć ? Czy jak napiszę książkę mając dajmy na to 16 lat to mogę ją wydać? I jak? Jak się zabrać do pisania ? Come on! Burza mózgów!


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#2 2009-03-08 16:41:43

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Pisarz

Do pisania musisz mieć po pierwsze garść veny
Układasz po malutku fabułę. Rozrysowujesz całość opisywanych informacji ( np. charaktery bohaterów).
Póżniej martwisz się pierwszym rozdziałem, a jak go skończysz to zanim się obejrzysz napiszesz 10.
Później jet tylko zgórki
Wierz mi, mam na swoim koncie już dwie takie dość długie historie
Tylko wielki świat ich jeszcze nie ujrzał, już funkcjonują w moim małym światku  i to z powodzeniem
Więc jak się zdecydujesz to nie patrz na krytykę
Ona jest zmienna


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#3 2009-03-08 21:41:53

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Pisarz

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak "rozrysować". Przyznam, że piszę, i jest OK. Mam taki notatnik ( piszę na kompie, notatkik mam "namacalny") i tam odnotowuje, ale jak to robic, żeby się nie pogubić ??
I jeszcze jedno. Napisałam jakieś 30 stron, wydrukowałam, dałam do przeczytania tacie i okazało się,że jest tam mnuuustwo błędów, a ja mam tak że jak piszę, to nie mogę tego potem czytać. Nie umiem! Wiem co tam jest napisane, więc po co czytać ?
Wiem, że to głupie, ale nie wiem jak temu zaradzić...


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#4 2009-03-09 15:58:49

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Pisarz

Robisz tak jakby mapę myślową. Albo inaczej robisz jakby drzewo i nformacji, taką mapę.
Ale co do tych błędów to nie wiem. Sama nie mam na nie jakiejś określonej metody.
Poprostu są. A jak chcesz je poprawiać, przepisz do Worda i przeczytaj czy się cały tekst klei.
Może pomoże


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#5 2009-03-09 16:10:13

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Pisarz

Dzięki, mapę kumam, ale co do tych błędów tekst mam w Wordzie, ale tu jest kwestia, mam błąd ortograficzny, poprawiam, jest OK, a potem mi się okazuje, że z czasownika w 1 osobie mam bezokolicznik...


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#6 2009-03-15 13:30:49

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Pisarz

To przeczytaj całość najlepszy sposób


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#7 2009-03-15 14:31:13

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Pisarz

No najlepszy bez watpienia!


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUstka pokoje