........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."


#1 2009-03-06 14:45:57

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Jackson Rathbone

http://img22.imageshack.us/img22/2258/jacksonrathbone2jasper.png
Jackson Rathbone (właściwie: Monroe Jackson Rathbone) ur. 21 grudnia 1984 roku w Singapurze - amerykański aktor, głównie znany z roli Nicholasa Fiske w serialu "Piękni" (Beautiful People).Mieszkał w miejscach takich jak Indonezja czy Midland w Teksasie. Zagrał gościnnie w serialach „Życie na fali” i „ Krok od domu”. Wystąpił również w kilku filmach - „Molding Clay”, „Pray for Morning” czy „Travis i Henry”. Pracował dla Disney 411 i robił wywiady z gwiazdami takimi jak chociażby Hilary Duff. W roku 2008 zagrał Jaspera Hale'a w filmie „Zmierzch” na podstawie bestsellera Stephenie Meyer. Swoją karierę rozpoczął grając w lokalnym teatrze w Midland, w programie dla młodych aktorów „The Pickwick Players”, początkowo w musicalach. Rathbone uczęszczał do Interlochen Arts Academy – prywatnej szkoły nauk humanistycznych, gdzie na dobre zajął się aktorstwem. Po rozdaniu dyplomów planował pójść do Royal Scottish Academy, ale zamiast tego udał się do Los Angeles, żeby spróbować swoich szans na dużym ekranie. Właśnie wtedy od razu podpisał kontrakt z Disney 411 oraz dostał główną rolę w serialu „Piękni”, którego premiera miała miejsce w roku 2005. W wolnych chwilach zajmuje się muzyką, pisaniem, śpiewaniem oraz jest producentem. Występuje w zespole o nazwie „100Monkeys” z dwoma przyjaciółmi, których poznał w Interlochen Arts Academy.
___
Był rewelacujny. Ten obłęd w oczach...


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#2 2009-03-22 11:46:01

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Jackson Rathbone

Tak rewelacja!
Mogę nawet powiedzieć:
najlepiej zagrana rola męska
w CAŁYM filmie!


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#3 2009-03-22 12:17:58

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Jackson Rathbone

Odważnie powiedziane, choć nie wiem... masz chyba racje


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#4 2009-05-24 12:32:35

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Jackson Rathbone

chyba mam ...
Pattison niestety chowa się w jego cieniu
no przynajmniej moim zdaniem


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUstka pokoje