........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."


#31 2009-06-03 15:29:37

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Trailer

to nie fair;(
jeszcze pół roku do filmu ;(
trailer jest świetny ;(
nawet mi Edziu nie przeszkadzał nad to


Ok przyznaje RP jest przystojny ale tylko w tym filmie ...


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#32 2009-06-03 17:35:25

mrangel

Nowonarodzony

Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 57

Re: Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=egr1z6eQ … r_embedded

Oficjalny trailer z polskimi napisami


****
When You Can Live Forever...What Do You Live For?

Offline

 

#33 2009-06-03 20:05:44

bogus1

Nowonarodzony

11298074
Skąd: Ruszkówek
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 87

Re: Trailer

No, no chociaż nie do końca dobrze przetłumaczony


"Przyrzekam kochać cię przez całą wieczność - każdego dnia wieczności z osobna."

Offline

 

#34 2009-06-04 14:58:56

bogus1

Nowonarodzony

11298074
Skąd: Ruszkówek
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 87

Re: Trailer


"Przyrzekam kochać cię przez całą wieczność - każdego dnia wieczności z osobna."

Offline

 

#35 2009-06-04 16:48:33

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Trailer

A ja widzialam ten trailer na MTV w Niemczech xD I musze powiedziec, ze bardzo sie zawiodlam na scenie z Laurentem i wilkiem - Jacobem. Ona miala nie wiedziec, ze to on! Ale reszta w sumie moze byc.


PS Potem napisze cos wiecej, bo mam malo czasu, a miejsce zbiorki daleko jest, nie wiem czy tam trafie. xD

Wrr...
Niemiecka klawiatura jest beznadziejna xD

Offline

 

#36 2009-06-05 21:18:28

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Trailer

Dredzio,Dredzio!
Mamy te same odczucia!
Spieprzyli polanę!!!!


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#37 2009-06-05 21:29:48

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Trailer

To tłumaczenie na putube jest lepsze!


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#38 2009-06-06 13:51:52

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Trailer

Dobra, ogarnęłam się i mogę napisać coś na spokojnie. xd
Czasem Pattinson gra lepiej, czasem gorzej. Pierwsza scena z trailera, już po urodzinach Belli, widać, że Edek już zaczyna odpychać Bellę i staje się taki... obojętny. Bardzo ładnie.
Pochwalam reżysera.
Urodziny - totalnie mnie odrzuca (tak jak Bellę i Jaspera) zachowanie Edwarda. xD I wizja reżysera. Nie pochwalam reżysera. Bo ta sytuacja z zacięciem się, jest sprzeczna z książką. Już nie mówię, że Bella powinna siedzieć na ziemi i zacząć od prezentu Emmetta, Rosalie i Jaspera. Na stojąco nawet zgrabniej to wyszło. I bez nowego radia samochodowego dla Belii przeżyjemy. Ale jest tak - Bella się zacina papierem, mijają dwie sekundy "O rany, zacięłam się papierem". Z małej ranki zaczyna obficie lecieć krew. Kolejne dwie sekundy i dopiero teraz Jasper przypomina sobie, że go "suszy". ;/ W całej sadze jest wyraźnie zaznaczone jak szybkie są wampiry. I nie tylko w poruszaniu się, ale też myśleniu, podejmowaniu decyzji, reakcji. No to, co to ma być za wampir, który potrzebuje czterech sekund na ruszenie się?! Toż to tempo godne człowieka... Zepsuli to. Zepsuli, zepsuli, zepsuli... Zepsuli! I filmowy Edward też nie przemyślał sprawy. Rzucił ukochaną o ścianę, jak wazonem z kwiatkami. Miał po lewej Carlisle'a, który mógł bezpiecznie złapać Bellę, to on nie. O ścianę. Jasne. ==" I odepchnięcie Jazza. Obejrzyjcie sobie tę scenkę klatka po klatce. Rany, jakie oni mają zabawne miny. xDDD Myślałam, że nie wyrobię. xD Moment, w którym Ed już prawie dotyka klaty Jaspera - te ich miny! xD
Scena rozstania. Czy tylko Kirsten umie grać normalnie?! Czemu ten Pattinson marszczył ten nochal?! Całą scenę zepsuło zbliżenie na twarzyczkę Pattinsona. I to jak ją pocałował na pożegnanie. Jak dla mnie - zbyt sztucznie. Coś mi w tym nie pasuje, ale nie do końca wiem co. ^^"
Ah. Polana. Laurent ma u mnie plus za dredy. xD Ładna rozmowa i w ogóle... Ale gdzie oni do cholery byli?! To miała być magiczna polana jej i Edwarda. Kilka godzin pieszej drogi od drogi dojazdowej. W środku lasu. To skąd tam do cholery dom Jacoba?! Nie przebaczę tego scenarzyście. O nie, nie, nie, nie, nie. A teraz przemiana naszego przystojniaka w wilkołaka. xD Ładnie rozerwane ubranie, przemiana taka, jaką ją w książce opisano. Fajnie. Efekty specjalne chyba też niczego sobie. Ale ten wilczek za mały mi się wydaje... Bo on jest jak taki mały pies. xD A w Zaćmieniu elegancko napisano, ze kiedy Jake był wilkiem, to głowę miał powyżej głowy Belli, i musiał ugiąć łapy, żeby miał łeb na poziomie głowy Belli. Czyli przeogromna bestia miała to być. A nie Burek z podwórka. No i walka jeden na jednego?! Nie-e. Nie. Za małe szanse na zwycięstwo. Za małe. No chyba, że później przyjdą inni członkowie sfory. To będzie ok.
Ogólnie film zapowiada się... No nie wiem. Średnio? Ale to ze względu na Pattinsona. xD Jak będzie dużo scen z udziałem sfory - to mi to pasuje. A jak nie... To film tylko troszeńkę będzie lepszy od poprzedniego... ^^

Offline

 

#39 2009-06-06 16:50:50

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Trailer

oj Dredzio, Dredzio...

wszystkiego się dopatrzysz;) nawet min aktorów czego ja bym w życiu nie zobaczyła
oczywiście przyznaje ci rację scena na polanie jest skopana od samego początku, co to za sfora gdzie tylko jeden wilczek, a nie wilkołak, walczy z wampirem? nikt z ekipy filmowej nie pomyślał o zasadzie jeden za wszystkich wszyscy za jednego?
a ta polana to wygląda jak jakaś łąka, żadnego czaru    ubolewam

oczywiście tego wszystkiego nie da się zauważyć za pierwszym razem

a pytanie zasadnicze: GDZIE JEST U DIABŁA SFORA???
jest najważniejsza w tej części, a w trailerze to nie łąska było ich zaprezentować


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#40 2009-06-06 17:09:22

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Trailer

Ja tak za tą sforą nie krzyczałam, bo domyślam się, że Jake zaraz zwoła ziomków, którzy przypadkowo akurat będą w okolicy. W końcu to jest film, co nie? Po prostu to tylko fragment tej sceny. No i nie mogli pokazać za wiele w trailerze. Bo taki zwiastun jest po to, żeby zachęcić potencjalnego widza, który nie czytał sagi i w ogóle nie wie o istnieniu sfory. Postawmy się na miejscu takiej osoby, która oglądała tylko film Zmierzch i nie miała do czynienia z sagą. Ogląda sobie taka osóbka ten trailer i widzi wiele intrygujących wątków. Bo jak to? Edward zostawił Bellę? Niemożliwe! I o co chodziło z tymi urodzinami? Jak to się skończyło? Co z Laurentem, czy Belli nic nie będzie? No i przede wszystkim, dlaczego Jacob zamienił się w pso-wilka?! O co tu chodzi? Dlaczego chciał zaatakować wampira?
I załóżmy, że w zwiastunie pokazała się cała sfora. Teraz taki człowieczek ze zniesmaczeniem myśli o filmie New Moon. "To będzie jakaś chała. Czy to nie miało być o miłości człowieka i wampira? Dlaczego ten film jest o wilkach?"
No bo spójrzmy prawdzie w oczy - Meyer uprościła i wygładziła postacie wampirów i wilkołaków. Ktoś, kto nie wie, że Jacob to wilkołak w życiu się tego nie domyśli, po tym zwiastunie. Przecież wilkołaki wyglądają tak jak choćby w Underworld, czy Harry Potter i Więzień Azkabanu. Człekokształtne istoty, którym podczas przemiany śmiesznie wydłuża się nos.
Uh, wiem, namąciłam...
Chodzi mi o to, że za dużo nie mogli pokazać, żeby nie spłoszyć potencjalnego widza, a go zachęcić. Tyle.

Offline

 

#41 2009-06-06 21:41:16

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Trailer

Zgadzam się z Dredzio!
Znaczy widzę tu błędne założenie reżysera, że ktoś nie czytał New Moon.
Większość osób, które już oglądały trailer to fascynacii, bo nie był on jeszcze publikowany w kinie.
Zakładam, że ludzie którzy oglądali Zmierzch, nie latają od tego po niecie szykając nowinek...(nie wliczjąc laleczek ala "Mój bo$$ski Pattison").
Ale ok. Trailer jest jeden, to on będzie w kinach, nie zrobią nowego.
O.K.
Moim zdaniem spieprzylii doszczętnie łąkę!!!
Jackob miał być wielkońci konia! Czy oni konie nie widzieli ?!?
Ehh....
Ciekawa jestem jaki będzie film...


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#42 2009-06-06 22:07:02

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Trailer

No w filmie będzie taki jak w trailerze. xD
To nie jest błędne założenie reżysera, a dobór scen, które miały znaleźć się w trailerze. ^^ Wynikł on z tego, że tylko te mieli gotowe. Bo teraz skończyli krecić we Włoszech i będą robić dokrętki.
No i jak słusznie zauważyłaś, tych zwiastunów nie ma jeszcze w kinach. Bo w kinach, to jakieś dłuższe są. xD Zmontują sobie więcej scen, to i trailer będzie dłuższy i fajniejszy.
Tylko ja się tą sforą martwię...
I tym, że skopali wielkość wilków... Bo reszta dotycząca przemiany jest w porządku.
A film będzie... No cóż, pożyjemy, zobaczymy.

Offline

 

#43 2009-06-07 15:25:36

Clarie

Wampir

3777215
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 218

Re: Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=ER0lX3fTbmQ  - fanmade, ale myślę, że nawet lepszy od tego orginalnego;)

jak się ogląda to aż ciary przechodzą, zobaczcie:)

edit

Dredzio napisał:

Bo teraz skończyli krecić we Włoszech i będą robić dokrętki.
No i jak słusznie zauważyłaś, tych zwiastunów nie ma jeszcze w kinach. Bo w kinach, to jakieś dłuższe są. xD Zmontują sobie więcej scen, to i trailer będzie dłuższy i fajniejszy.

zgadzam się z Tobą w 100%, sam Zmierzch miał chyba trzy trailery, więc na pewno doczekamy się kolejnych KwN i mam nadzieję, że fajniejszych... ;]

Ostatnio edytowany przez Clarie (2009-06-07 15:50:32)


http://img180.imageshack.us/img180/5985/beztytuux.jpg

Offline

 

#44 2009-06-07 16:09:07

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Trailer

oryginalnego


Jak przeczytałam, że fanmade to pierwsza myśl była taka: "E, znów zlepek scen ze Zmierzchu i Harrego Pottera..." Ale kiedy filmik zaczął się ładować w mega szybkim tempie (=="), zaczęłam przeglądać komentarze i ucieszyłam się, że będą tu dodatkowe sceny, i to z New Moon. xd Sam początek zapowiada się świetnie. *.*

Wow.
Dobra, ten trailer będzie zrozumiały tylko dla tych co czytali KwN. xD Nie ma innej opcji. Ale sam w sobie jest super. Podoba mi się to, że sceny były tak przerywane i było dużo przebitek. To nadawało klimat. No i muzyka naprawdę przyprawiała o dreszcze. I te dodatkowe sceny... Normalnie cud, miód i Edward. xD
<dziecko się ogarnia i ogląda jeszcze raz. na spokojnie>
Co to miało być? o.O W 0:43, jakieś "hap" co zrobił Edward. xD Bez sensu. xP
W 1:05 nie dokończył kwestii... Nie lubię, jak ktoś zdania urywa... Przez tę, i wcześniejszą (0:43) scenę trailer wydaje się niedopracowany, choć jest dopracowany. xD
I ten krzyk na końcu... "No, Edwa.. dar!" WTF?! xD
A te scenki z Włoch, to już trochę za szybko przeskakiwały, jak dla mnie. Ale to chyba było w celu zrobienia takiego napięcia. Fajnie to wyszło

Offline

 

#45 2009-06-07 16:26:27

Clarie

Wampir

3777215
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 218

Re: Trailer

Dredzio napisał:

oryginalnego
I ten krzyk na końcu... "No, Edwa.. dar!" WTF?! xD

ja usłyszałam "no Edward, don't!" ;P


http://img180.imageshack.us/img180/5985/beztytuux.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl