........::TWILIGHT::........

"Zmierzch,kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie kolejny..."


#1 2009-05-06 19:57:31

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Pies

Hejka
Chciałabym mieć psa...
Nie wiem jednak jakiej rasy.
Moje wymagania (jak znajdzie się ktoś kto mi doradzi)
-max.50cm. w kłębie
- może grać w fresbee
- nie wymaga zbyt dyżo spacerów
___
Polecieli mi sheltie, na forum o psach...co o tym sądzicie?


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#2 2009-05-07 15:11:20

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Pies

oj ja raczej sie nie przydam
mam wilkiego brodacza
nie polecam na małe mieszkania
lubi miec własny kat duuuży kąt


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

#3 2009-05-08 21:50:22

Alice-Agnes

Administrator

Skąd: k. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 469

Re: Pies

A jak jest u Ciebie ~~Brie~~ ze spacerkami i pielęgnacją?


http://img144.imageshack.us/img144/7913/5zil49yi7.png
Zmierzch, kolejny dzień dobiega końca...

Offline

 

#4 2009-05-08 22:14:16

Dredzio

Wampir

3381926
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 271

Re: Pies

Jeśli kupisz szczeniaka musisz się przygotować na to, że na początku nie będziesz mogła go w ogóle zostawiać samego w domu. Przez kilka miesięcy. Bo inaczej cały dom rozniesie. A spacerów to wymaga każdy pies. Jeśli Ci się w dzień nie wyszaleje, w nocy będzie dawać koncerty. Tak więc im więcej spacerów za dnia, tym bardziej piesek się zmęczy i da Ci spać w nocy. Co do freesbe, to każdego psa można nauczyć grać, więc nie wiem co to za wymagania. xD
No i pies to duża odpowiedzialność. Jak już pisałam na początku, jeśli to szczeniak, to na początku nie można go będzie zostawić samego. Nie dość, że może popsuć wiele rzeczy w domu, to będzie się jeszcze bać. Tak więc kupowanie psa przed wakacjami to słaby pomysł. No chyba, że to będzie już taki odchowany...

Offline

 

#5 2009-05-09 11:00:00

Annusia

Wampir

3361117
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 109

Re: Pies

Hmmm....ja nie wiem.Sama mam jamnika szorstkowłosego ale też nie każdy lubi te psy xD.I we fresbee to raczej jamniki się nie kwapią grać
Ogólnie nie mam z nim problemów,no może prócz tego że głośno szczeka.A na spacery wychodzę z nim raz dziennie bo mieszkam w domku jednorodzinnym i może sobie wyjść sam na podwórko


Ci, których kochamy nie umierają, bo miłość jest nieśmiertelna.

Offline

 

#6 2009-05-10 12:44:38

~~Brie~~

Wampir

Skąd: Polska Stolica Makaronu xDD
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 260

Re: Pies

oczywiście że ja zajmuję się kochanym podopiecznym xD
pielęgnacja - wanna pełna mydlin,
a spacerki to on mnie prowadza xDD


Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.
                              Nie mogę żyć bez mojego życia, nie mogę żyć bez mojej duszy ! ;***

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl